Rudolf Linhart

svatební fotograf

Portfolio O mně Nabídka Kontakt

Nabídka

Individuální přístup
Každá svatba je originální a neopakovatelnou údálostí, každý pár má jiné požadavky a jinou představu o výsledku. Vždy se snažím vyjít maximálně vstřít potřebám snoubenců.

Zkušenosti s církevními i civilními obřady
Chystáte svatbu v kostele? Na zámku? Na zahradě? Za několik let fotografování jsem na svatbách zažil ledacos a mám tak zkušenosti s tradičními a těmi méně tradičními obřady.

Dostupnost (nejen) po celé ČR
„Od Jasině do Aše, republika je naše“ říkávalo se za první republiky. Tu dobu sice už ani moji rodiče nepamatují, ale ať už si své ANO chcete slíbit v Praze (kde momentálně bydlím) nebo třeba v ukrajinské Jasini, vždy je možnost se domluvit, svůj cestovatelský radius nemám nijak omezen.

Celodenní focení
Rozhodujete se, zda mít na fotkách ranní přípravy nevěsty nebo večerní veselí Vašich přátel? A proč ne obojí? Nezřídka se stává, že fotím od sedmé hodiny ranní až do doby, kdy by většina jiných fotografů (i  svatebních hostů) už definitvně odpadla.

Předsvatební schůzka zdarma
Snoubencům vždy zdarma nabízím předsvatební setkání, na kterém domluvíme veškeré podrobnosti ohledně svatby, svatebního focení a navzájem se trochu poznáme.

Cena za fotografování
Žádný ceník ani balíčky u mě nehledejte. Cena je smluvní, vždy záleží na lokalitě, délce focení, termínu a Vašich přáních. Orientačně se cena svatebního dne (10h) pohybuje od 8.700,- Kč.

Pro ověření dostupnosti termínu mě kontaktujte